Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 255/60 R17 110V

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV255/60 R17 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622031560
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  126,2 €

Цена по парче

126,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот