Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 215/50 R17 95V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Star Performer
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  62,5 €

Цена по парче

62,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот