Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 215/45 R17 87H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS215/45 R17 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  42,4 €

Цена по парче

42,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот