Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 195/65 R14 90H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS195/65 R14 90H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622058826
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  42 €

Цена по парче

42 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот