Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 195/60 R15 88H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622031157
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена:  90 €

Цена по парче

90 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот