Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 195/55 R15 89H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS195/55 R15 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622058857
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  40,1 €

Цена по парче

40,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот