Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 195/50 R16 88H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS195/50 R16 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот