Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 185/55 R15 86H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS185/55 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022003652
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  34,7 €

Цена по парче

34,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот