Споредете до 4 продукти:

Star Performer HP 2 155/65 R14 75T

Star Performer

Star Performer HP 2155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  34,1 €

Цена по парче

34,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот