Споредете до 4 продукти:

Star Performer HP 1 205/65 R15 94V

Star Performer

Star Performer HP 1205/65 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622030471
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  57,4 €

Цена по парче

57,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот