Споредете до 4 продукти:

Sonar SX608 175/50 R14 74H

Sonar

Sonar SX608175/50 R14 74H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sonar
Ширина:
175
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
H
EAN:
4712487547409
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот