Споредете до 4 продукти:

Sonar SX-2 255/40 R17 94V

Sonar SX-2
Sonar SX-2
Sonar

Sonar SX-2255/40 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sonar
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622050462
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  61,75 €

Цена по парче

123,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот