Споредете до 4 продукти:

Sonar SX-2 245/50 R16 97V

Sonar SX-2
Sonar SX-2
Sonar

Sonar SX-2245/50 R16 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sonar
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4712487547928
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  105,1 €

Цена по парче

210,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50,91 €

Назад кон врвот