Споредете до 4 продукти:

Sonar PF-9 225/60 R17 103T

Sonar PF-9 225/60 R17 103T
Sonar

Sonar PF-9225/60 R17 103T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sonar
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T

Највисока цена:  109,2 €

Цена по парче

109,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот