Споредете до 4 продукти:

Silverstone ESTIVA X5 255/55 R18 109V

Silverstone

Silverstone ESTIVA X5255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Silverstone
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
9555411104553
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  52,8 €

Цена по парче

264 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,65 €

Назад кон врвот