Споредете до 4 продукти:

Shinko SRT777 6.50 D20 77H

Shinko

Shinko SRT7776.50 D20 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870388

Највисока цена:  248,7 €

Цена по парче

248,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот