Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999F 130/80 B17 65H

Shinko

Shinko SR999F130/80 B17 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873013

Највисока цена: 

Назад кон врвот