Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999F 130/70 D18 69H

Shinko

Shinko SR999F130/70 D18 69H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873020

Највисока цена:  171,8 €

Цена по парче

171,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот