Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999F 130/60 B19 67H

Shinko

Shinko SR999F130/60 B19 67H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
60
Конструкција:
B
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873051

Највисока цена: 

Назад кон врвот