Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999F 110/90 D19 62H

Shinko

Shinko SR999F110/90 D19 62H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873044

Највисока цена:  151,2 €

Цена по парче

151,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот