Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999F 100/90 D19 61H

Shinko

Shinko SR999F100/90 D19 61H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873037

Највисока цена:  118,7 €

Цена по парче

118,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот