Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999 170/70 D16 75H

Shinko

Shinko SR999170/70 D16 75H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
170
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873150

Највисока цена:  213,7 €

Цена по парче

213,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот