Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999 160/70 B17 79H

Shinko

Shinko SR999160/70 B17 79H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
160
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873174

Највисока цена:  227,8 €

Цена по парче

227,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот