Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999 150/90 B15 80H

Shinko

Shinko SR999150/90 B15 80H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873082

Највисока цена: 

Назад кон врвот