Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999 150/80 B16 77H

Shinko

Shinko SR999150/80 B16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873143

Највисока цена: 

Назад кон врвот