Споредете до 4 продукти:

Shinko SR999 140/90 B16 77H

Shinko

Shinko SR999140/90 B16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692873129

Највисока цена:  199,3 €

Цена по парче

199,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот