Споредете до 4 продукти:

Shinko SR953 145/70 D6

Shinko

Shinko SR953145/70 D6

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
4250663605067

Највисока цена: 

Назад кон врвот