Споредете до 4 продукти:

Shinko SR880 110/70 V17 54V

Shinko

Shinko SR880110/70 V17 54V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
V
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692872528

Највисока цена:  145,1 €

Цена по парче

145,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот