Споредете до 4 продукти:

Shinko SR781 140/70 D17 66H

Shinko

Shinko SR781140/70 D17 66H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
H
EAN:
4250663610962

Највисока цена: 

Назад кон врвот