Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777R 150/80 B16 77H

Shinko

Shinko SR777R150/80 B16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870524

Највисока цена:  183,6 €

Цена по парче

183,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,08 €

Назад кон врвот