Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777F WW 150/80 D16 71H

Shinko

Shinko SR777F WW150/80 D16 71H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870012

Највисока цена:  182,7 €

Цена по парче

182,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,42 €

Назад кон врвот