Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777F 80/90 D21 54H

Shinko

Shinko SR777F80/90 D21 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
80
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870395

Највисока цена:  94 €

Цена по парче

94 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот