Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777F 130/60 D23 75H

Shinko

Shinko SR777F130/60 D23 75H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
23
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870425

Највисока цена:  199,6 €

Цена по парче

199,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот