Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777F 120/70 D21 68V

Shinko

Shinko SR777F120/70 D21 68V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
68
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692870418

Највисока цена:  135,7 €

Цена по парче

135,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,43 €

Назад кон врвот