Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW MU85 B16 77H

Shinko

Shinko SR777 WWMU85 B16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
MU85
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870159

Највисока цена:  186,5 €

Цена по парче

186,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,08 €

Назад кон врвот