Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 180/70 B15 82H

Shinko

Shinko SR777 WW180/70 B15 82H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870135

Највисока цена:  287,4 €

Цена по парче

287,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот