Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 180/65 B16 81H

Shinko

Shinko SR777 WW180/65 B16 81H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
65
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870180

Највисока цена:  186,6 €

Цена по парче

186,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот