Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 180/55 B18 84H

Shinko

Shinko SR777 WW180/55 B18 84H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870234

Највисока цена: 

Назад кон врвот