Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 170/80 B15 83H

Shinko

Shinko SR777 WW170/80 B15 83H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
170
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125244679

Највисока цена: 

Назад кон врвот