Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 140/80 D17 69H

Shinko

Shinko SR777 WW140/80 D17 69H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870043

Највисока цена:  177,2 €

Цена по парче

177,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,14 €

Назад кон врвот