Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 140/70 B18 72H

Shinko

Shinko SR777 WW140/70 B18 72H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870210

Највисока цена: 

Назад кон врвот