Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 130/80 D17 65H

Shinko

Shinko SR777 WW130/80 D17 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870036

Највисока цена:  174,8 €

Цена по парче

174,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,14 €

Назад кон врвот