Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 130/70 B18 69H

Shinko

Shinko SR777 WW130/70 B18 69H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870050

Највисока цена:  157,1 €

Цена по парче

157,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот