Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 130/60 B19 67H

Shinko

Shinko SR777 WW130/60 B19 67H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
60
Конструкција:
B
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870074

Највисока цена:  189,6 €

Цена по парче

189,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,43 €

Назад кон врвот