Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 WW 120/90 D17 64H

Shinko

Shinko SR777 WW120/90 D17 64H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125244761

Највисока цена: 

Назад кон врвот