Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 MU85 B16 77H

Shinko

Shinko SR777MU85 B16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
MU85
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870517

Највисока цена: 

Назад кон врвот