Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 180/65 B16 81H

Shinko

Shinko SR777180/65 B16 81H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
65
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870685

Највисока цена: 

Назад кон врвот