Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 180/60 B17 81V

Shinko

Shinko SR777180/60 B17 81V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
60
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692870579

Највисока цена: 

Назад кон врвот