Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 180/55 R17 73V

Shinko

Shinko SR777180/55 R17 73V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
V

Највисока цена:  253,8 €

Цена по парче

253,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот