Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 180/55 B18 84H

Shinko

Shinko SR777180/55 B18 84H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870609

Највисока цена:  198,9 €

Цена по парче

198,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот